Wystawa Zamek Zamek Zamek Zamek Zamek

WCGA 2.0   kontrast   A+   A-   reset


Zamek Książąt Pomorskich  Muzeum w Darłowie
tel./fax. +48 94 314 23 51
biuro@zamekdarlowo.pl

Godziny otwarcia
1 I - 30 IV oraz 1 X - 31 XII
środa - niedziela
w godz.10-16
kasa czynna do godz. 15.15

1 V - 30 VI oraz 1 IX - 30 IX
poniedziałek - niedziela
w godz. 10-16
kasa czynna do godz.15.15

1 VII - 31 VIII
poniedziałek - niedziela
w godz. 10-18
kasa czynna do godz. 17.15

 

Dni i godziny zwiedzania.

Regulamin, cennik.

 

 

Przejdź do BIPu Muzeum Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie

 

Przejdź do strony Wystawy Dirlov Rügenwalde Darłowo. Miasto na Bałtykiem

 

WCAG 2.0 (Level AA)

Udostępnij Tweetnij

Kontakt

 

Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

 

ul. Zamkowa 4 76-150 Darłowo
tel./fax. +48 94 314 23 51
E-mail: biuro@zamekdarlowo.pl


Dyrektor Muzeum

mgr Konstanty Kontowski
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl


Dział Administracyjny

Kierownik administracyjny: Irena Michalska

Tel./fax. +48 94 314 23 51
E-mail: imichalska@zamekdarlowo.pl

 

Referent ds. administracyjnych:
mgr Natalia Tomaszewska
E-mail: ntomaszewska@zamekdarlowo.pl


Dział Finansowy

Główna księgowa: mgr Katarzyna Śmigielska
E-mail: ksmigielska@zamekdarlowo.pl


Dział Muzealny

St. kustosz: mgr Konstanty Kontowski
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl

 

Dokumentalista: mgr Renata Potomska
E-mail: rpotomska@zamekdarlowo.pl

 

Asystent: Karol Matusiak
E-mail: kmatusiak@zamekdarlowo.pl

 

Młodszy dokumentalista: Mateusz Matejek

E-mail: mmatejek@zamekdarlowo.pl

 

 

 

Zamek na Facebook'u

Zamek na Twitterze